(+98) 21 88311357

Image Caption

معرفی ایندیگوویژن

Image Caption

دوربین های IP

Image Caption

نرم افزار مدیریت تصاویر (VMS)

Image Caption

ضبط کننده ها

Image Caption

سایر محصولات

دوربین IP

دوربین های ایندیگویژن از حرفه ای ترین دوربین های موجود در بازار است که در تایوان و مالزی و انگلیس تولید میگردند. نوعا دارای WDR بالا و قابلیت دید در شب به همراه بالاترین کیفیت جهت پروژه های حرفه ای میباشد. ایندیگویژن دارای سه نوع دوربین است.

1-      سری 9000 با رزولوشن استاندارد و قابلیت پشتیبانی آنالیتیک در دوربین

2-      سری BX با رزولوشن 2MP، 5MP، 20MP و پشتیبانی پروتکل ONVIF

3-      سری 11000با رزولوشن HD و FULL HD و قابلیت پشتیبانی آنالیتیک در دوربین و قابلیت Enhanced Vision که وضوح تصویر بالایی به نسبت دوربین عادی ارائه میدهد. این سری دارای ویژگی ACF است که قابلیت منحصر بفرد ایندیگویژن میباشد. ACF یا Activity Control Frame Rate قابلیتی است که دوربین بطور عادی در حالت بدون حرکت استریم ویدیو را با حداقل فریم ریت که یک فریم در ثانیه باشد ارسال مینماید و به محض تشخیص حرکت فریم ریت به نرخ 25 فریم در ثانیه تغییر میکند. در این ویژگی بار شبکه، سرور، ضبط کننده و رایانه های جهت مونیتورینگ حداقل بار رو تحمل میکنند که قابلیت توسعه وسیع و هزینه پایین زیرساخت را به همراه خواهد داشت. پشتیبانی P-irisا زموارد دیگر این سری دوربین میباشد.

قابل ذکر است که دوربین سری 9000 و 11000 بطور عادی پروتکل Onvif را پشتیبانی نمیکنند اما با خرید لایسنس این قابلیت نیز افزوده میگردد.

از ویژگی های مهم دوربین های ایندیگویژن پشتیبانی 4 استریم ویدیو و بهترین فشرده سازی دنیا بر مبنای H.264 با 30 درصد مصرف پهنای باند کمتر میباشد که باعث میشود ایندیگویژن در پروژه های بزرگ بی رقیب باشد. مصرف کمتر پهنای باند که منجر به نیاز کمتر کابل خوب و سوییچ حرفه ای میباشد. همچنین مقدار لازم ذخیره ساز کمتر از ویژگیهای مهم این  برند میباشد.

 

Fixed Dome

 

Fixed Cameras

PTZ Cameras

BX400 - 2MP Fixed Dome with Varifocal lens and IR illuminator

BX600 – 2MP Bullet with Varifocal lens/ Remote Zoom/ Focus and IR illuminator

BX500 HD PTZ

BX400 – 5MP Fixed Dome with Varifocal lens and IR illuminator / Auto Zoom Focus

 

BX600 – 5MP Bullet  with Varifocal lens and IR illuminator / Auto Zoom focus

 

دانلود دیتا شیت ها